Смешни Фанки Долги Чорапи Над Теле за Тинејџерски Момче Девојче, Луди Подигање Чорапи Не се Лизга Мека, Чукнат Отворено Спортски Шарени Чорапи
Свеж

Смешни Фанки Долги Чорапи Над Теле за Тинејџерски Момче Девојче, Луди Подигање Чорапи Не се Лизга Мека, Чукнат

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Еластична,Полиестер,Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 【 Еластична и Мека】 : 90% полиестер, 5% spandex 5% еластична, мека и еластична, дише и абсорбента, не е лесно да се лизга. 【Една Големина Одговара на Повеќето】 : Супер еластичен материјал обезбедува таа одговара на повеќето тинејџерски момчиња или девојки, ширина-3.35 во/lenth-19.7 во. 【Стилски Чорапи】 : Живописни бои погодни за темата партија или секојдневниот живот, совршено да се совпаѓаат со водови/здолништа и патики, додадете повеќе боја во секојдневниот живот!. 【 Совети за Перење】 : Машина перат, ве молиме да не кајгана. 【Слатки Подароци】 : Повеќе дизајни за да се изберат, нашите смешни и креативни шарени чорапи се големи подароци за пријатели и семејство.Име на производ : Пијано Мачка Музика Долго Socks Brand : liyusae●liyusae облека е секогаш се обидува да им обезбедиме на нашите клиенти и удобно и стилски производи.Сакате да имате среќен и да се релаксираат шопинг искуство тука~Карактеристики : Светлина и мека, совршен чорапи за дневно /спорт / партија носат.Дише и влага-wicking еластичен материјал, секогаш чувајте ги вашите нога и теле удобно, против пролизгување и пеат одговара.Висок квалитет на теми и крои, многу издржливи и солза-отпорни.Се Шарени и Различни Денес : Ние и двете знаат црно бела сива обичен чорапи се безбедни избори, но понекогаш безбедно, исто така, значи досадно.Изборот нешто забавно и уникатни денес, истражување повеќе можности и бои во животот~ Големи Дарови : Повеќе дизајни и живописни бои го прави одличен подарок за пријатели.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Имаат шарени ден!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Smartwool Деца Трио
Свеж
Smartwool Деца Трио
Достапно е за нарачката
DEN 840.00
Оценка на купувачите: