Смешни Nerd Чорапи - Подарок За Наставници, Ученици, Книга Љубовници, Математика, Наука Гикови
Свеж

Смешни Nerd Чорапи - Подарок За Наставници, Ученици, Книга Љубовници, Математика, Наука Гикови

DEN 77.76

Достапно е за нарачката

ДОПОЛНИТЕЛНО, ТИЕ се ГОЛЕМ ДАР : Смешни математика чорапи направи совршен подарок за математика наставници и професори, МАТИЧНИ студентите, инженери, генијалци и гикови.Тие се вклопуваат и мажите и жените, така тие си фантастичен подарок за било математика љубовник во вашиот живот - за Божиќ, родендени година или околу!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Одговара на повеќето мажи нозете НИ големина 6-13 и повеќето жени големина 7 и нагоре.ФОРМУЛАТА ЗА КВАЛИТЕТ : Овие nerdy чорапи биле плетени со внимание, така што примателот може да уживате во носењето ги одново и одново.Тие ќе се одржи за многу години носи и мие без исчезнува или протриване.СУПЕР УДОБНО ЧОРАПИ : Овие новина чорапи се сигурни дека за да стане секојдневна омилени!Тие се направени од мек памук и луксузен се вклопуваат, што им овозможува да се водат удобно, и нежно гушкање на нозе и стапала без зачестеноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Smartwool Деца Трио
Свеж
Smartwool Деца Трио
Достапно е за нарачката
DEN 840.00
Оценка на купувачите: