RATIVE Не Пропадна Анти Лизга Памук Фустан Екипажот Чорапи Со Костец За Бебе Доенче Деца Деца Девојки
Свеж

RATIVE Не Пропадна Анти Лизга Памук Фустан Екипажот Чорапи Со Костец За Бебе Доенче Деца Деца Девојки

DEN 374.40

Достапно е за нарачката

Памук+Spandex.Машина За Миење.На grippers на единствена на чорапи обезбеди врвен зафат за падот превенција додека пешачите работи на масна површина, како што се дрво кат,плочки на подот.Материјал : 80%памук+17%најлон+3%spandex.Средна дебелина на располагање на сите годишни времиња.Обем и димензија детали достапни се види во 2 фигура, Голема поддршка за девојки Бебе бебе дете 2 T 3 T 4 T 5 T.Постојат неколку со 12-дизајн во пакет, како што се цртани филмови животни возбудува чипка шарени, па тоа е фаворит за бебе девојки.Употреба на висок квалитет на плетени ткаенини не е раскинат или деформирани, дури и за перење со машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Smartwool Деца Трио
Свеж
Smartwool Деца Трио
Достапно е за нарачката
DEN 840.00
Оценка на купувачите: