Bellemain Микро-перфориран Челик Colander-машина за миење Садови Безбедно (5-Четвртиот)
Свеж

Bellemain Микро-перфориран Челик Colander-машина за миење Садови Безбедно (5-Четвртиот)

DEN 468.00

Достапно е за нарачката

ОРИЗ И ШПАГЕТИ НЕМА ДА ПАДНЕ НИЗ ДУПКИ : голем напредок преку двете старомодна colanders со широко дупки и решетката colanders.Тие се исцеди брза и нема да ги заглави со храна.БРЗ ОДВОД МИКРО-ПЕРФОРАЦИИ : Мали, тесно распоредени дупки значи вашата храна канализација брзо, без да се навалите на сад.Стабилна одвод прстен база нема да ја нарушат и нема да ја напушти својата храна седи во puddle.'РЃА-ДОКАЗ машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО 18/8 од не' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Ќе бидат импресионирани со квалитетот на тешки челик со riveted рачки.Дизајниран да се застане на rigors на професионална кујна.ВИРУС ДУРИ и МАЛИ ЗРНА И ТЕСТЕНИНИ : дупки во оваа colander се доволно мали, кои можете да ги вирус повеќето грав, тестенини, и зрна како и овошје и зеленчук, без никакви грижи.КОМЕРЦИЈАЛЕН КВАЛИТЕТ, СО ТАЛЕНТ : Ние занает нашиот дом-градот херој colander со тешки-должност челик.Затоа што кога најпрометните кујни треба работа-коњ, тие бараат токму она што Bellemain е потпис colander обезбедува : не-глупо изградба која трае и тоа 100% машина за миење садови безбедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.