SUUNTO A-30L Компас
Свеж

SUUNTO A-30L Компас

DEN 948.00

Достапно е за нарачката

Features High одделение челик игла со скапоцен камен bearing Balanced за северна hemisphere Adjustable намалување correction Liquid исполнет капсула за стабилна operation Mirror за sighting лежишта и сигнализација.Направено во Финска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

SUUNTO Clipper Компас
Свеж
SUUNTO Clipper Компас
Достапно е за нарачката
DEN 385.68
Оценка на купувачите: