Roorkee Инструменти Индија Најдобар Татко/Татковци Ден/Подарок за Таткото/Татко Роденден Подароци/Татко Компас/Татко Пензионирање Подароци/Подарок за денот на Благо?
Свеж

Roorkee Инструменти Индија Најдобар Татко/Татковци Ден/Подарок за Таткото/Татко Роденден Подароци/Татко Компас/Татко

DEN 756.00

Достапно е за нарачката

Цитат врежани на компасот е "татко е ниту сидро да се одржи ни врати, ниту плови да не однесе таму, но водич чија љубов ни го покажува патот".Подарок за Таткото/Подарок за Таткото/Подарок за Тато/Дедо Подарок/Подарок за син на Отецот/Подарок за ќерка на Татко/Наутички Подарок за Таткото/Божиќ Подарок за Таткото/На мојот Отец/.Овој пренослив компасот е уникатен подарок за Тато на Денот на Благодарноста, Црн петок и, исто така, за роденден, пешачење и годишнини.Во насока компас на синџир доаѓа со импресивен рака stitched кожа случај печат.Овој компас колекционерски има доаѓа со димензија на 2 x 2 инчен компас, случај x 2.5 2.5 x 1 инч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

SUUNTO Clipper Компас
Свеж
SUUNTO Clipper Компас
Достапно е за нарачката
DEN 385.68
Оценка на купувачите: