Не Сите Кои Талкаат Се Изгубени Engravable Компас - Џебен Компас - Месинг Компас со Кожа Случај - Пирати Компас - Подарок Компас - Кампување Компас - Потврда Подарок Идеја -
Свеж

Не Сите Кои Талкаат Се Изгубени Engravable Компас - Џебен Компас - Месинг Компас со Кожа Случај - Пирати Компас

DEN 1946.40

Достапно е за нарачката

✔️★ СОВРШЕН ЏЕБ ГОЛЕМИНА : Убаво рачно изработени и произведени антички трајни месинг џебен компас.Врежани Не се сите Оние компас.Тоа Е Пренослив Уред Што Може да Биде Лесно да се Врши Заедно во Ранец и Има Компактен Дизајн.Совршен Подарок за Патниците, Наутички Колектор, И Табела Décor, Архитект.Компас : 2.5 x 2 x 0,8 инчи.Навистина импресивен и уникатен подарок за вашите најблиски. ✔️★ МУЛТИ ЦЕЛ КОМПАС : Нејзините цврстата надворешност и отпорност на корозија прави компасот долготрајни.Овој компас обезбедува точни насочен помош.Импресивен и Уникатен Подарок за Вашите најблиски Љубов Планинарење, Пешачење, Едрење, Авантура, Морски, Патување, Џунглата Safari, Пловењето, итн.Тоа Е Повеќенаменски Користите за Било каков Вид на Отворен и Затворен Активности. ✔️★ СОВРШЕН ЏЕБ ГОЛЕМИНА : Убаво рачно изработени и произведени антички трајни месинг џебен компас.Тоа Е Пренослив Уред Што Може да Биде Лесно да се Врши Заедно во Ранец и Има Компактен Дизајн.Совршен Подарок за Патниците, Наутички Колектор, И Табела Décor, Архитект.Компас : 2.5 x 2 x 0,8 инчи.Навистина импресивен и уникатен подарок за вашите најблиски. ✔️★ КОМУНАЛНИ И ИЗДРЖЛИВОСТ : Месинг компас со синџир и Кожа за Чување Секој компасот е индивидуално направена и внимателно спакуван.Своите антички завршница го подобрува вашиот дом décor, студија соба декорација, канцеларија клупи и повеќе.Тоа дава елегантен и домот на допир на вашиот простор.Тоа се прави на премиум квалитет солидна месинг што го прави тоа долго трае со години. ✔️★ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО : t може да се додадете на вашиот античките и гроздобер колекција.Може да се надарени по повод како Housewarming Партија, birthday (Роденден), Промоција на Церемонијата, денот на Благодарноста, Божиќ, Пријателство ден Велигден, Ангажмани, Свадби, Годишнини, Денот на Вљубените, Boy Scout Ден, Дипломирањето Ден, Денот на Таткото, Крштевањето Подароци, Инспиративни Подарок.Совршен подарок за вашето семејство, пријатели, Син, Татко, Ќерка, Мајка, баба и дедо, Партнер, Љубовник, Дечко, Девојка, Сопруг, Сопруга, Свршеник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

SUUNTO Clipper Компас
Свеж
SUUNTO Clipper Компас
Достапно е за нарачката
DEN 385.68
Оценка на купувачите: