Stansport Метал Lensatic Компас
Свеж

Stansport Метал Lensatic Компас

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Издржливи метал случај со класичен дизајн.Голем прозрачна насока цифри и игла за точната имајќи.Вклучува прецизност позитивни затка за точноста.Косата водич жица во капакот за прецизност со цел на копно или море.Со нашата напредна кампување опрема, натоварена со најновите иновативни технологии, ќе биде подготвен да го вклучите вашиот авантура во посета на животот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

SUUNTO Clipper Компас
Свеж
SUUNTO Clipper Компас
Достапно е за нарачката
DEN 385.68
Оценка на купувачите: