Intel BX80677I57600 7 Генералот Core Десктоп Процесори
Свеж

Intel BX80677I57600 7 Генералот Core Десктоп Процесори

DEN 5400.00

Достапно е за нарачката

Чашката LGA 1151. Intel 200/1001 Серија Чипсет Компатибилност (1. Исклучува Intel Октански Технологија за поддршка).Intel HD Graphics 630.Графика Видео Max Меморија : 64 GB.Intel Турбо Зголеми 2.0 Технологија.Intel Hyper-Провира Technology1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Свеж
Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Достапно е за нарачката
DEN 4799.76
Оценка на купувачите:

CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Свеж
CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Достапно е за нарачката
DEN 7199.76
Оценка на купувачите:

Intel Core i9 7940X Процесор
Свеж
Intel Core i9 7940X Процесор
Достапно е за нарачката
DEN 19172.64
Оценка на купувачите: