WMUIN CPU Processor E3-1230 V2 E3 1230 V2 За 3,3 GHz SR0P4 8M Quad Core LGA 1155 CPU Processor Компјутерски Хардвер
Свеж

WMUIN CPU Processor E3-1230 V2 E3 1230 V2 За 3,3 GHz SR0P4 8M Quad Core LGA 1155 CPU Processor Компјутерски

DEN 2032.80

Достапно е за нарачката

Квалитетот. - Секој објект биле тестирани критички пред пратката остварува ,ние мора да се изгради неколку тестирање станици специјално за ПРОЦЕСОРОТ ,ве молиме да се купат со грижете се-слободни. - Ве молиме осигурете се дека контактната на фан и ПРОЦЕСОРОТ е добро, не ќе предизвика ПРОЦЕСОРОТ температурата е премногу висока.Ви благодариме. - Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Свеж
CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Достапно е за нарачката
DEN 7199.76
Оценка на купувачите:

Intel FF8062700837005 Нови
Свеж
Intel FF8062700837005 Нови
Достапно е за нарачката
DEN 3088.32
Оценка на купувачите: