WMUIN CPU Processor X4 9650 2.3 GHz, Quad-Core CPU Processor HD9650WCJ4BGH Штекер AM2+ Компјутерски Хардвер
Свеж

WMUIN CPU Processor X4 9650 2.3 GHz, Quad-Core CPU Processor HD9650WCJ4BGH Штекер AM2+ Компјутерски Хардвер

DEN 2155.20

Достапно е за нарачката

Број на модел на:9650. Фреквенција : 2300 MHz.ПРОЦЕСОРОТ дел броеви: HD9650 WCJ4 BGH е OEM/фах микропроцесори.HD9650 WCGHBOX е заградена микропроцесори со вентилатор и heatsink Повлекува кодови JAAAB АА JAAFB АА.Состојба : Користено! 95% Нови ( мали гребнатини на површината).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Intel FF8062700837005 Нови
Свеж
Intel FF8062700837005 Нови
Достапно е за нарачката
DEN 3088.32
Оценка на купувачите:

CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Свеж
CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Достапно е за нарачката
DEN 7199.76
Оценка на купувачите: