WMUIN CPU Processor X4 950 Од 3,5 GHz, Quad-Core Quad-Тема 28NM 65W CPU Processor YD950XAGM44AB Штекер НА4 Компјутерски Хардвер
Свеж

WMUIN CPU Processor X4 950 Од 3,5 GHz, Quad-Core Quad-Тема 28NM 65W CPU Processor YD950XAGM44AB Штекер НА4 Компјутерски

DEN 2221.20

Достапно е за нарачката

Совет : . 1 : ПРОЦЕСОРОТ се користи, тоа не е сосема ново, гребнатини на користи ПРОЦЕСОРОТ се нормални;. 2. Потеклото на ПРОЦЕСОРОТ е во Кина и Малезија, на потекло не влијае на користењето, претставата е иста.Испораката е по случаен избор;. 3 : Овој линк содржи само една користи ПРОЦЕСОРОТ, нема кулер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Intel Core i9 7940X Процесор
Свеж
Intel Core i9 7940X Процесор
Достапно е за нарачката
DEN 19172.64
Оценка на купувачите:

Intel Чип 3.4 4 BX80646I74770K
Свеж
Intel Чип 3.4 4 BX80646I74770K
Достапно е за нарачката
DEN 4772.64
Оценка на купувачите:

Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Свеж
Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Достапно е за нарачката
DEN 4799.76
Оценка на купувачите:

Sr570 Xeon 8160 24c/150w/2.1 ghz
Свеж
Sr570 Xeon 8160 24c/150w/2.1 ghz
Достапно е за нарачката
DEN 5279.76
Оценка на купувачите:

CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Свеж
CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Достапно е за нарачката
DEN 7199.76
Оценка на купувачите: