AMD Ryzen Threadripper ПРО 3975WX 32-core, 64-тема десктоп процесор
Свеж

AMD Ryzen Threadripper ПРО 3975WX 32-core, 64-тема десктоп процесор

DEN 23999.76

Достапно е за нарачката

На Светот геополитичка 32 Основни и 64 Тема Стручна работна Станица Процесор.Неверојатна 4.2 GHz Max Зголеми Фреквенцијата, со Огромен 144 MB Кеш.Осум-канал DDR4 и 128 вкупно PCIe 4.0 ленти, повеќето пропусен опсег и I/O можете да добиете на работна станица десктоп процесор.AMD Ryzen Threadripper ПРО процесори се обезбеди единствен, изградена-во заштита на податоците, лесна управливост, и сигурен долговечност, така што може да работи самоуверено и повеќе сигурно. 280 W TDP, Кулер не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Intel Чип 3.4 4 BX80646I74770K
Свеж
Intel Чип 3.4 4 BX80646I74770K
Достапно е за нарачката
DEN 4772.64
Оценка на купувачите:

Intel Core i9 7940X Процесор
Свеж
Intel Core i9 7940X Процесор
Достапно е за нарачката
DEN 19172.64
Оценка на купувачите:

Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Свеж
Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Достапно е за нарачката
DEN 4799.76
Оценка на купувачите: