Intel Core i3-9350KF Десктоп 4 Процесор Core До 4.6 GHz Отклучен и Без Процесор Графика LGA1151 (999F4L)
Свеж

Intel Core i3-9350KF Десктоп 4 Процесор Core До 4.6 GHz Отклучен и Без Процесор Графика LGA1151 (999F4L)

DEN 4536.00

Достапно е за нарачката

4 Јадра/ 4 Конци. 4 GHz до 4.6 GHz Max Турбо Фреквенција/ 8 MB Кеш.Компатибилен само со матични Плочи базирани на Intel 300 Серија Чипсети.Дискретни GPU – Не Процесор Графика.Intel Optane Меморија Поддржани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Свеж
CORE I7-5930K 3.50 GHZ
Достапно е за нарачката
DEN 7199.76
Оценка на купувачите:

Intel Core i9 7940X Процесор
Свеж
Intel Core i9 7940X Процесор
Достапно е за нарачката
DEN 19172.64
Оценка на купувачите: