WMUIN CPU Processor E3-1260L E3 1260L E3 1260 L 2.4 GHz, Quad-Core Осум-Core 45W CPU Processor LGA 1155 Компјутерски Хардвер
Свеж

WMUIN CPU Processor E3-1260L E3 1260L E3 1260 L 2.4 GHz, Quad-Core Осум-Core 45W CPU Processor LGA 1155 Компјутерски

DEN 1293.60

Достапно е за нарачката

Број на модел : E3-1260 L.ПРОЦЕСОРОТ дел број : CM8062301061800 е OEM/фах микропроцесори.Фреквенција : 2400 MHz.Максимална турбо фреквенција : 3300 MHz (1 кор) 3200 MHz (2 јадра) 2800 MHz (3 јадра) 2500 MHz (4 јадра).Автобус брзина : 5 GT/s.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Intel Чип 3.4 4 BX80646I74770K
Свеж
Intel Чип 3.4 4 BX80646I74770K
Достапно е за нарачката
DEN 4772.64
Оценка на купувачите:

Sr570 Xeon 8160 24c/150w/2.1 ghz
Свеж
Sr570 Xeon 8160 24c/150w/2.1 ghz
Достапно е за нарачката
DEN 5279.76
Оценка на купувачите:

Intel Core i9 7940X Процесор
Свеж
Intel Core i9 7940X Процесор
Достапно е за нарачката
DEN 19172.64
Оценка на купувачите:

Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Свеж
Sr850 Xeon 6132 14c/140w/2.6 ghz
Достапно е за нарачката
DEN 4799.76
Оценка на купувачите:

Intel FF8062700837005 Нови
Свеж
Intel FF8062700837005 Нови
Достапно е за нарачката
DEN 3088.32
Оценка на купувачите: