Тешки Таблета Камион Планината | Telescoping 20-30 Седиште Железнички Планината | Работи со Повеќето Камиони и Возила со Достапни Кат Болт
Свеж

Тешки Таблета Камион Планината | Telescoping 20-30 Седиште Железнички Планината | Работи со Повеќето Камиони

DEN 3117.60

Достапно е за нарачката

Комерцијални Одделение Планината за вашиот Камион или Возило.Работи со Повеќето возила со достапни Кат Гром.Telescoping Тубуларна дизајн се протега до 30" Долго.Универзална Таблета Лулка има таблета до i Pad 12.9 и како мали како i Pad Mini.Работи одлично со Галакси Таблети, како и.Ова, исто така, работи со заштитни дебели случаи и до 1,2" дебела.Tackform Месеци е со седиште надвор од Северозападниот дел на Предградието на Чикаго и да е услуги на Камион, Флота, и Кожна индустрија од 2012.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.