Cell Phone Држач за Автомобил Чаша Носителот, се Вклопува 3 инчи и Над Купот на Сопствениците, да не ги Блокира Чаша Носителот, Одговара на Сите Телефони, Телефонот може д
Свеж

Cell Phone Држач за Автомобил Чаша Носителот, се Вклопува 3 инчи и Над Купот на Сопствениците, да не ги Блокира

DEN 598.80

Достапно е за нарачката

КОРИСТИТЕ БИЛО кој МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН за СЛОБОДНИ РАЦЕ за време на ВОЗЕЊЕТО Патент-очекување на автомобил телефон носителот на планината ви овозможува да го користите вашиот мобилен телефон слободни раце за време на возењето.Следете навигација апликации, и да ја задржите вашиот телефон на дофат, па мора fingertip пристап до музика и други телефонски функции.Се ВКЛОПУВА ВО КУПОТ НА НОСИТЕЛОТ ОКОЛУ ВАШАТА ШОЛЈА Иновативни phone држач за автомобил месеци лесно во повеќето стандардни купот на сопствениците.Едноставно притисне на страните на основата и тоа се вклопува удобно против чаша носителот ѕидови, оставајќи многу простор за вашата чаша или шише за вода.ИМА ТЕЛЕФОНОТ ВЕРТИКАЛНА И ХОРИЗОНТАЛНА Поставете го вашиот телефон во мобилен телефон штанд на кој начин сакате, или вертикално или хоризонтално.Работи со енергија канапи, па дури и има телефони со повеќе видови на мобилен телефон случаи.Дното монтажа може да се преклопуваат во купот на носителот.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО КРУГ КУПОТ на НОСИТЕЛИТЕ на Мобилен Телефон Седиште flexes да се вклопи во круг купот на носителите помеѓу 4 инчи и 3 инчи, широк во сите видови на возила; автомобили, спортски автомобили, RVs, голф коли и камиони, во предниот или задниот дел на сопствениците.КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ мобилни ТЕЛЕФОНИ Погоден за сите видови на паметни телефони и сите модели вклучувајќи Apple iphone, Samsung, LG, Nexus, Google Пиксели, и Motorola.Исто така, има телефони со случаи на.КУПОТ на НОСИТЕЛОТ МОРА да БИДЕ КРУГ ПОМЕЃУ 3 ИНЧИ & ПОГОРЕ Ќе не одговара помали купот на носителите, компресирана надолу 3 инчи широка, ќе се вклопи во лименки, вода во шишиња, повеќето понови возила имаат поголем куп на носителите на што поголем пијалоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.