LUNQIN Автомобил Phone Држач за 2019-2020 Audi A6 A7 [Големи Телефони со Случајот Пријателски] Авто Додатоци за Навигација Заградата Ентериерно уредување Мобилен Мобилен Огледа?
Свеж

LUNQIN Автомобил Phone Држач за 2019-2020 Audi A6 A7 [Големи Телефони со Случајот Пријателски] Авто Додатоци

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

Prefect Големина на : 2019-2020 Audi A6/A7. Специјален Дизајн : База на централниот контрола на автомобил, се вклопуваат во моделот совршено, не го блокира вашиот нуркање поглед, безбедно во видите.Лесно Монтирање : Клипови или лепило автомобил phone држач, со настава на слика и видео за инсталација.Флексибилна структура : Погоден за сите 4"-7" мобилни телефони.Одговара и за максимум 7.5 cm / 3 инчи во ширина и повеќето дебели случај.Висок Квалитет : Црно огледало панел, Алуминиум материјал, Гравитацијата индукција уред, Една Рака Операција, Мулти-агол на ротација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.