Пропустливи Телефон Монтажа за Автомобил,Мобилен Телефон за во Автомобил Планината,2021 Надгради iPhone Држач за Автомобил,Мобилен Телефон Автомобилски Додатоци,Авто?
Свеж

Пропустливи Телефон Монтажа за Автомобил,Мобилен Телефон за во Автомобил Планината,2021 Надгради iPhone Држач

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

????[ЛЕСНО КОПЧЕ-БЕСПЛАТНИ АВТО-СТЕГАЊЕ] : го Ставите телефонот во тоа, авто-стегање веднаш!Вие не треба да притиснете на било кое од копчињата.Ништо не може да биде полесно отколку што!Cell phone држач за во автомобил може да биде совршен за да го поправи вашиот телефон, особено кога возите.Она што ќе се стави на вашиот телефон Во и надвор, тоа никогаш нема да се меша со вас!. ???? [ПОДОБРО ЗА ПОВЕЌЕ ТЕЛЕФОНИ] : слим, долго тело нема да го блокира вашиот отвори, и не се грижите за изложување на сонце.Елегантен и стилски телефон автомобил носителот се апсолутно на дело да ги красат вашата кола.Направени од полиран алуминиум, тоа е повеќе стилски од други гломазна кола телефон на сопствениците.Компатибилен со i Phone 12/12 Pro /12 Про Max / 11 /11 Pro /11 Про Max /XS Max/XR /XS /X/SE/8 Плус 8, Samsung Галакси S20/S20+/S20 Ултра /Забелешка 10 Плус/S10 / S9 Плус/S9 / S8 Плус/S8 / A10 E, итн. ???? [HIGH-END МЕТАЛНО ТЕЛО] : пропустливи телефон автомобил држачот е изработен од премиум цинк и воздухопловство алуминиум легура.Супер силни и лесно да се носат.При високи температури, пластични производи може да мирис, но оваа легура автомобил телефон стојат никогаш не го прави тоа.Тоа се вклопува во секој автомобил совршено.Не грижете се за тоа кршење.Совршен придружник за сите патувања. ????[ПРОПУСТЛИВИ КЛИП] : телефонот носителот клип целосно е надградена во последно време!Можете да ја зајакнат орев да се поправи менгеме слободно, на построги ќе завртка, толку повеќе тоа ќе биде!Како што е прикажано во четвртата слика, тоа е толку лесно да се формира солидна триаголник кога клипот е прикачена на вашиот пропустливи.Ова е повеќе од 10 пати посилна од оние обичните.Дури и ако вашиот отвори се вертикални или ножеви се дебели, тоа исто така работи совршено. ???? [ИДЕАЛЕН ПОДАРОК& ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГА] : Овој мобилен телефон држач за во автомобил е исклучителна пакуваат.Таа е идеална роденден, денот на Благодарноста, Божиќ подароци за семејството и пријател.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.