20 КОМПЈУТЕРИ Циркус Торта Toppers Карневал Cupcake Toppers Циркус Роденден Торта Декорација Карневал Роденден Материјали Циркус Бебе Туш Декорација
Свеж

20 КОМПЈУТЕРИ Циркус Торта Toppers Карневал Cupcake Toppers Циркус Роденден Торта Декорација Карневал Роденден

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Големина : глина мајмун е околу 2.4 x 1.8 инчен, глина кловн е околу 1.6 x 3.3 инчен, глина лавот е од околу 2.8 x 2.4 инчен,големината на балон е за 0.6 x 5.5 инчи,ѕвездата е за 0.4 х 6.3 инчи, и хартија циркус торта зема се достапни во 7.9 инчен и 5,5 инчен во висина.Пакување : комплет вклучува вкупно 20 циркус торта toppings, вклучувајќи циркус шатори, кловнови, слонови, лавови, multicolor балони, ѕвезди и повеќе, со светли бои, доволно за да се задоволат вашиот торта декорирање потреби.Лесен за користење : ѕвезда, кловн, шатор, банер торта врвот ќе треба да се соберат, многу лесно да се работи; покрај тоа, други Карневал торти се веќе подготвени, заштедувајќи ви време да се направи другата страна украси .Широк спектар на употреба : Овие циркус-тематските торта декорација може да се користи за да ги красат колачи, cupcakes, десерти, колачи и други лица храна за детски роденден партии, бебето тушеви, Mardi Gras тематските партии, циркус тематските страни, итн .Совети : Ова не е за јадење, само за декорација, ве молиме не користете го во рерна или микробранова.Карактеристики и цели Овие карневал торта декорации се користат различни циркус елементи како што циркус шатори, кловнови, циркус животни, итн., и ќе биде популарна со деца.Циркус роденденска торта topper е погодна за роденден, бебе страна, карневалот тема партија, циркус тема партија, животински тема партија и други прилики, како торта, cupcake, овошје плоча, десерт и други исклучителна храна декорација.Спецификација на ГОЛЕМИНАТА - глина мајмун е околу 2.4 x 1.8 инчен, глина кловн е околу 1.6 x 3.3 инчен, глина лавот е од околу 2.8 x 2.4 инчен,големината на балон е за 0.6 x 5.5 инчи,ѕвездата е за 0.4 х 6.3 инчи, и хартија циркус торта зема се достапни во 7.9 инчен и 5,5 инчен во висина МАТЕРИЈАЛ - картичка хартија, глина БОЈА - multicolor Пакет includes20 x Циркус торта toppers.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.