LAJA Увозот Двојна Крајот Помине Уметност Позлата од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Clipper Машина Мртвите Кожата Смена Лажица Тласкач Нокти Алатка
Свеж

LAJA Увозот Двојна Крајот Помине Уметност Позлата од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Clipper Машина Мртвите Кожата

DEN 227.76

Достапно е за нарачката

Направени од Високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик, - Цврсти за Вашите Нокти или Педикир Грижа.Тоа Може да ги Отстраните Мртвите Кожата, со Дебел и Тврд Пети Ноктите,hangnail,ноктите Cuticle и се Сече Ноктите Налепница Лента.На Cuticle Алатка Прави Голема Нокти Педикир.На Cuticle Clipper Е Изградена Од Дополнителна парична Казна од не ' Рѓосувачки Челик и Изострен до Совршенство Делува како Одличен Помине Cuticle Смена.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Двојна Крајот Помине Уметност Позлата од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Clipper Машина Мртвите Кожата Смена Лажица Тласкач Нокти Алатка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ултра Pterygium Нож
Свеж
Ултра Pterygium Нож
Достапно е за нарачката
DEN 358.80
Оценка на купувачите: