LAJA Увозот Помине Уметност Нерѓосувачки Челик Позлата Cuticle Мртвите Кожата Clipper Nipper Лажица Тласкач Tweezer Режа Нокти Алатка
Свеж

LAJA Увозот Помине Уметност Нерѓосувачки Челик Позлата Cuticle Мртвите Кожата Clipper Nipper Лажица Тласкач

DEN 251.76

Достапно е за нарачката

Направени од Високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик, - Цврсти за Вашите Нокти или Педикир Грижа.Тоа Може да ги Отстраните Мртвите Кожата, со Дебел и Тврд Пети Ноктите,hangnail,ноктите Cuticle и се Сече Ноктите Налепница Лента.На Cuticle Алатка Прави Голема Нокти Педикир.На Cuticle Clipper Е Изградена Од Дополнителна парична Казна од не ' Рѓосувачки Челик и Изострен до Совршенство Делува како Одличен Помине Cuticle Смена.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Помине Уметност Нерѓосувачки Челик Позлата Cuticle Мртвите Кожата Clipper Nipper Лажица Тласкач Tweezer Режа Нокти Алатка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ултра Pterygium Нож
Свеж
Ултра Pterygium Нож
Достапно е за нарачката
DEN 358.80
Оценка на купувачите: