Luminos LUM1100 - Бланк PROVENÇAL - Отворено Дрво Заврши Дамка Заштитник - Бела Прованса 3QT
Свеж

Luminos LUM1100 - Бланк PROVENÇAL - Отворено Дрво Заврши Дамка Заштитник - Бела Прованса 3QT

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Отворено waterbase дрво дамка заврши заштитник.Новата формула со подобар допир.Длабоко, јасно, светли бои, со избор на нови и модерни бои.Штити дрво од УВ зраци, снег, мраз, и мувла.Вода-отвратителен.ТЕСТОТ Пластични може со завртка капа, лесен за чување.Нема да рѓа.Пост-Consum Рециклирани Пластични.На база на вода производ.Не-слој, не леплива и можете да repaint без пескарење.Брзо се суши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.