Случај за ZTE Сечилото Z Max,Прекрасна Топло рачно изработени Bunny Кожен Луксузни Bling Кристал Кристал Мека Бивер Рекс Зајакот Уво Крзно Случај за ZTE ZMax Про 2 / Z982 (Темно Сив
Свеж

Случај за ZTE Сечилото Z Max,Прекрасна Топло рачно изработени Bunny Кожен Луксузни Bling Кристал Кристал Мека

DEN 986.40

Достапно е за нарачката

Компатибилен за ZTE Сечилото Z Max.Направен од Висок Квалитет На Ringstones,и Rabbite Крзно ,Delaux, Трепка,Сјајна,Брилијантен.Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата.Да Го Персонализирате Изгледот На Вашиот Уред Со Овој Стилски И Уникатен Дизајн.Модерен дизајн го прави да изгледа кул и симпатична, случајот ќе биде убав подарок за себе или за вашите пријатели.Случајот се користи за декорација на вашиот телефон, направете вашиот телефон повеќе уникатни, и да покаже личност.Се должи на рачно изработени занаетчиски и долго транспорт процес, има можеби малку лебди крзно, можете да користите коса посува да свират на нив и да се направи крзно уредни и чисти повторно.Ние се користат убаво bowknot форма легура да се задржи крзно далеку од кам па можете да ги преземат фотографии, како и обично, но поради долг рекс зајакот крзно (2-3 cm), можеби некои од нив ќе се добие на начин на камерата, во овој случај вие би можеле да притисок на нив надолу. (Забелешка : заради дебел алуминиумски bowknot, камера режим на блицот не е употреблив).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.