Reiko Секси Чипка Тешко Дизајн TPU Случај Со 360 степени Ротирачки Прстен Стојат Држачот За Apple IPhone X - Пинк
Свеж

Reiko Секси Чипка Тешко Дизајн TPU Случај Со 360 степени Ротирачки Прстен Стојат Држачот За Apple IPhone X -

DEN 979.20

Достапно е за нарачката

Случај одговара на i Phone X / i Phone XS.Направени од премиум Хибрид TPU, да го заштитите вашиот телефон од гребење, прашина, судири и триење.Направени со анти лизгава сртовите на грбот. 360 степени ротирачки прстен носителот прави случај лесно да се носат и може да се користи како потпирач.Мала тежина и се вклопува одлично во вашата чанта или во вашиот џеб, и е лесно да го инсталирате или отстраните од телефонот.Прецизно отсекување на испис овозможи целосен пристап до сите копчиња, камера и пристаништа.Направени од премиум Хибрид TPU, да го заштитите вашиот телефон од гребење, прашина, судири и триење.Направени со анти лизгава сртовите на грбот.Мека TPU браник рамки, заштита на рабовите на вашиот телефон од влијанието и шок. 360 степени ротирачки прстен носителот прави случај лесно да се носат и може да се користи како потпирач.Мала тежина и се вклопува одлично во вашата чанта или во вашиот џеб, и е лесно да го инсталирате или отстраните од телефонот.Прецизно отсекување на испис овозможи целосен пристап до сите копчиња, камера и пристаништа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.