Храна Dehydrator 3 Фах Виси Сушење Нето / Не Електрични / За Сушење на лековити Билки , Овошје , Зеленчук , Риба (15.7 x 15.7 x 21.5 Инчи, Сина)
Свеж

Храна Dehydrator 3 Фах Виси Сушење Нето / Не Електрични / За Сушење на лековити Билки , Овошје , Зеленчук ,

DEN 479.04

Достапно е за нарачката

Храна dehydrator 3 фах виси сушење нето, ветувајќи доволно циркулацијата на воздух и сонце. 2 патентите, јаже, со рачка, лесно користење Димензија : 40 * 40 * 55cm / 15.7 x 15.7 x 21.5 Инчи, Сина.Лесни, меки, огради за компактен складирање.Еколошки, Природен Начин Да Се Исуши Билки, Овошје, Зеленчук,Риба, Морски Плодови, Jerky И Повеќе.Еколошки, Природен Начин Да Се Исуши Билки, Овошје, Зеленчук,Риба, Морски Плодови, Jerky И Повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.