Среќен јахта KT GuoMei 94.5× 35.4 ЕВА Брод Платформа Лист Морски Тиково Тротоарите Тепих со Поддршка Лепило Надградба на Верзија 2.0
Свеж

Среќен јахта KT GuoMei 94.5× 35.4 ЕВА Брод Платформа Лист Морски Тиково Тротоарите Тепих со Поддршка Лепило

DEN 2639.52

Достапно е за нарачката

【Посебни инструкции мора да се запомни】 : Пред инсталацијата, ве молиме да го проверите производот насока.Различни инсталација насоки ќе предизвика боја разлики.Кога инсталацијата правци се исти, нема да има боја разлики. 【Диво Апликација】Овој брод морски тротоарите мат е погодна за јахта тротоарите,брод тротоарите,RV подови,автомобили на тротоарите,базен тротоарите,градина тротоарите и други декорација.Тоа може да се инсталира самостојно од страна на DIY и лесен за ракување. 【ЕВА Материјал】Овој брод морски тротоарите мат користи ЕВА пенење материјал, ЕВА има предности на добра тапацир, шок отпор, топлинска изолација,не пропадна,шок апсорпција,солена вода доказ.отпорност на влага и хемиска отпорност на корозија, и е odourless,не-токсични и не абсорбента.Висока затегнувачка издолжување,не е лесно деформација,не е лесно да се солза или оштети, тоа е безбедно и издржливи. 【Лесно Installtion】Овој брод морски тротоарите мат има изглед на тиково без тешко инсталација, трошоци и одржување потребни за вистинско дрво.Самолепливи Платформа Подлога со силно лепило на грбот,лесно може да се намали за да се вклопи во речиси секоја површина на брод каде што не-пропадна,или заштита за пловилото е површина е потребно. 【Лесно да се Чисти】Овој брод морски тротоарите мат не е лесно soiled,Тоа е лесно да се чисти.Тоа може да се чистат со правосмукалка,или да биде притисок измиени.Тоа е природно и удобно. 【Практичен Дизајн】Не-пропадна ЕВА Пена Faux Тиково Листови обезбеди сигурен удобност и исклучителни влечење, дури и кога е влажно.Тие имаат комбинација дебелина од 6mm на мека, издржливи материјали со едноставен, стабилна кора-и-стап поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.