Riccar Машина За Шиење Cogged Заби Опрема Моторни Појас CB270mm
Свеж

Riccar Машина За Шиење Cogged Заби Опрема Моторни Појас CB270mm

DEN 491.76

Достапно е за нарачката

Машина за шиење Positraction Cogged Заби Опрема Појас, 10 5/8", 270mm, Направени Во Кина, се Вклопува Модели : Riccar 2800, 2900, 2910, 2925, 2950, 3300, 3400, 3500, 3600, R551, R650, R750, Броеви На Појас MB-270 CB270mm.Riccar Машина За Шиење Опрема Моторни Појас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.