Thrustmaster F599XX ЕВО 30 Тркала Alcantara Издание Add-On (PS5, PS4, XBOX Серија X/S, Еден, PC)
Свеж

Thrustmaster F599XX ЕВО 30 Тркала Alcantara Издание Add-On (PS5, PS4, XBOX Серија X/S, Еден, PC)

DEN 3119.76

Достапно е за нарачката

За оваа причина, на два големи, 5.На Thrustmaster 599 XX ЕВО 30 Тркала Add-On Alcantara Издание е произведен во истиот вани како материјал се користи на Ферари тркала, во Alcantara С.На 599 XX ЕВО 30 Тркала Add-On Alcantara Издание нуди контроли дизајнирани за ефикасно, пријатен и високи перформанси за возење.Монтажни воланот кој на Thrustmaster Брзо Ослободување систем - Брзо и лесно да префрлате од едно тркало до друг (Ferrari 599 XX Ево Тркала/TM Кожа 28 GT Тркала/GT Тркала/PS Тркала/Ferrari F1 Тркала/Ферари 458 Предизвик Тркала/Ферари 458 Italia Тркала).8"/30 см во дијаметар (на поголема потопување во игри); 2 мм-дебелина брусен метал централниот управен плоча; Тежи помалку од 2.Централниот управен плоча е направен од брусен метал, додавање на уште еден исклучително благороден материјал за оваа add-on.2 kg (инерција и супер-одговорно Сила на Повратни информации).08"/2 мм-дебелина брусен метал плус металик боја; High-end такт прекинувач (циклус над 10,000,000 користи).1"/13 cm-високи тркала-монтирани гребло shifters се веднаш достапни, како што се на шест акција копчиња, 3-позиција ротари прекинувач со притисни функција во централна позиција и повеќенасочни D-pad.Сеопфатна возење опрема 2 тркала-монтирани гребло shifters, 6 лесен пристап, јасно идентификувани акција копчиња, 3-позиција ротари прекинувач со притисни функција во централна позиција, Повеќенасочни D-pad.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.