Skywin Тркачки велосипед и Педалата Игра Контролер - USB Волан и Педали со Повратна информација на Вибрации - Компатибилен со Nintendo Switch Префрлување Лајт PS3 и PC и Android
Свеж

Skywin Тркачки велосипед и Педалата Игра Контролер - USB Волан и Педали со Повратна информација на Вибрации

DEN 950.40

Достапно е за нарачката

РЕАЛНА ВОЗЕЊЕ - Марио Kart воланот создава реални возење акција преку педалот за гас и кочница педали.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - За Nintendo switch тркала со ергономски дизајн базиран на вистински управувач тркала за најголема удобност и најдобри зафат.МЕНИ КОПЧЕТО ЗА PS3 - Префрлете се тркала дава директен пристап до PS3 мени.АКЦИЈА КОПЧИЊА - Префрлете се тркала трки има вообичаените игри акција копчиња за вашите тркачки игри.АВТО-ЦЕНТРИРАЊЕ ФУНКЦИЈА - Позицијата на вашиот Марио Kart racing wheel е веќе поставен на центар, откако ќе почнете да играта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.