PlayHard 2 Пакет Трки Волан Тркала Компатибилен со Wii, Wii U Марио Kart Racing Игри (Црна X 2)
Свеж

PlayHard 2 Пакет Трки Волан Тркала Компатибилен со Wii, Wii U Марио Kart Racing Игри (Црна X 2)

DEN 1428.00

Достапно е за нарачката

Ги конвертирате вашите оригиналниот далечински контролер во реални трки воланот веднаш!Се почувствува удар и вибрации на управувачот на врвот изрез супер автомобил додека нејзиниот моќен мотор рика и татнеж.-Мора да има за вашиот Wii тркачки игри.Извонредна, високо-квалитетно производство изработка испорача прецизна контрола и симулација за воланот, направи игра многу повеќе забавно да се игра и полесно за двете почетниците и ветеран играчи.Тешки-должност дизајн обезбедува овие волан тркала можат да го издржат стресот од реални спорт симулација.Цврст стисок се намали рака-замор на минимум.Мазна и перат дизајн обезбедува удобност и чистота.Ултра-мала тежина да може лесно да се носат било каде без никаков напор да се игра Wii Марио Kart Игра. (стр.s.Далечински контролер не се вклучени).Боја : Црна X 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.