Sinoeem Гимнастика Leotards за Девојки долг ракав-без Ракави Шарени Искра Леотар за Девојка 3-14 Години
Свеж

Sinoeem Гимнастика Leotards за Девојки долг ракав-без Ракави Шарени Искра Леотар за Девојка 3-14 Години

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Рака Мие Само.Гимнастика leotards за девојки деца:Наменети за мода девојки кои сакаат атлетски, гимнастика, балет, јога, танц, фаза на изведба или други спортови.Материјал : Оние Девојки Гимнастика Леотар е материјал е направен од 80% Spandex + 20% Полиестер,блиску-фитинг, но без ограничување,помагање на кожата од потење.Професионални Денс Leotards : Одлична еластичност и мека ткаенина, удобно, издржливи, со дише и брзо сушење перформанси, совршен за професионални гимнастика.Дизајн : Нашата Гимнастика Балет Танц Leotards дизајн Круг од вратот, Едноставен и елегантен, Фантастични бои,сите изнесам своите исклучителни изработка на најдобри предност,вашиот слатка мала девојка ќе биде најсветлиот во класата.По продава услуга -Sinoeem е посветена на создавање на најдобрите Гимнастика Leotards за девојки како и обезбедување на задоволството на клиентите.Ако има било какви прашања, ве молиме контакти со нас, ние ќе ви одговори што во прво време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.