Сјај Количка за Убавина Сад со Bowens Планината (Бела, 40)
Свеж

Сјај Количка за Убавина Сад со Bowens Планината (Бела, 40)

DEN 1490.64

Достапно е за нарачката

40" Виткање Бела Убавина Јадење Рефлектор, Sock diffuser, Складирање Торба, 1 година Glowwarranty.Брзо и лесно поголеми виткање убавина јадење дизајн.Одлично за патување, локација и студио.Мека убавината светлина за мода и пејсаж фотографија.Повеќе драматичен контраст и тактилни се чувствуваат отколку softboxes и чадори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.