Westcott Scrim Џим Cine 1x2' точката Diffuser Ткаенина
Свеж

Westcott Scrim Џим Cine 1x2' точката Diffuser Ткаенина

DEN 720.72

Достапно е за нарачката

Westcott Scrim Џим Cine 1x2' точката Diffuser Ткаенина - Westcott 1 Година Гаранција.Ткаенина Тип : Дифузија.Diffuser Густина : 1-Стоп.Материјали : Најлон.Грижа Инструкции : Место чисти од страна на страна со не-кајгана перење детергент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.