Доаѓањето Алатка 142714-1CSNPTD190Z, 1/16 - 27NPT Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.190Сечење Дијаметар 1/4месо тело 0.400Нишка Должина 3Целокупната Должина
Свеж

Доаѓањето Алатка 142714-1CSNPTD190Z, 1/16 - 27NPT Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.190Сечење Дијаметар 1/4месо

DEN 1473.60

Достапно е за нарачката

Тема Големина : 1/16" NPT, Нишка на Теренот : 27 NPT, Нишка Стил : NPT.Сечење Дијаметар : 0.19 инчи, Сечење Должина : 0.4 инчи, Сечење Агол : Прав,Сечење на Ветер : Десната Рака.Број на флејта : 4, месо тело со Дијаметар : 0.25 инчи, Материјал Тип : Carbide Finish Видови : Ti Al N.Доаѓањето Алатка 142714-1 CSNPTD190 Z, 1/16" - 27 NPT Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.190"Сечење Дијаметар 1/4"месо тело 0.400"Нишка Должина 3"вкупна Должина Солидна Карбид Нишката Фабрика, Ti Al N Слој, Директно Flute.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.