Доаѓањето Алатка M60.7514-1CSF3BHZ, M6 x 0.75 ММ Int. Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.169Сечење Дијаметар 1/4Месо Тело 0.413Нишка Должина 3Целокупната Должина
Свеж

Доаѓањето Алатка M60.7514-1CSF3BHZ, M6 x 0.75 ММ Int. Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.169Сечење Дијаметар

DEN 2232.00

Достапно е за нарачката

Тема Големина : M6, Нишка на Теренот : 0.75 ММ Внатрешни, Нишка Стил : ММ. Сечење Дијаметар : 0.169 инчи, Сечење Должина : 0.413 инчи, Сечење Агол : 10 Степен Хеликс,Сечење на Ветер : Десната Рака.Број на флејта : 3, месо тело со Дијаметар : 0.25 инчи, Материјал Тип : Carbide Finish Видови : Ti Al N.Доаѓањето Алатка M60.7514-1 CSF3 BHZ, M6 x 0.75 ММ Внатрешни Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.169"Сечење Дијаметар 1/4"месо тело 0.413"Нишка Должина 3"вкупна Должина Солидна Карбид Нишката Фабрика, Ti Al N Слој, 10 Степен Хеликс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.