Доаѓањето Алатка 5161814-1CSF3BHZ, 5/16 - 18UN Int. Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.245Сечење Дијаметар 1/4Месо Тело 0.611Нишка Должина 3Целокупната Должина
Свеж

Доаѓањето Алатка 5161814-1CSF3BHZ, 5/16 - 18UN Int. Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.245Сечење Дијаметар 1/4Месо

DEN 907.20

Достапно е за нарачката

Тема Големина : 5/16" ОН, Нишка на Теренот : 18 UN Внатрешни, Нишка Стил : ОН.Сечење Дијаметар : 0.245 инчи, Сечење Должина : 0.611 инчи, Сечење Агол : 10 Степен Хеликс,Сечење на Ветер : Десната Рака.Број на флејта : 3, месо тело со Дијаметар : 0.25 инчи, Материјал Тип : Carbide Finish Видови : Ti Al N.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.