Доаѓањето Алатка 0632316-1CSZ, #6 - 32UN Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.100Сечење Дијаметар 3/16месо тело 0.200Нишка Должина 2Целокупната Должина
Свеж

Доаѓањето Алатка 0632316-1CSZ, 6 - 32UN Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.100Сечење Дијаметар 3/16месо тело

DEN 1111.20

Достапно е за нарачката

Тема Големина : #6 ОН, Нишка на Теренот : 32 UN, Нишка Стил : ОН.Сечење Дијаметар : 0,1 инчи, Сечење Должина : 0.2 инчи, Сечење Агол : Прав,Сечење на Ветер : Десната Рака.Број на флејта : 4, месо тело со Дијаметар : 0.188 инчи, Материјал Тип : Carbide Finish Видови : Ti Al N.Доаѓањето Алатка 0632316-1 CSZ, #6 - 32 UN Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.100"Сечење Дијаметар 3/16"месо тело 0.200"Нишка Должина 2"вкупна Должина Солидна Карбид Нишката Фабрика, Ti Al N Слој, Директно Flute.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.