Доаѓањето Алатка 142714-1CSNPSFZ, 1/8 - 27NPS, NPSF Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.240Сечење Дијаметар 1/4месо тело 0.625Нишка Должина 3Целокупната Должина
Свеж

Доаѓањето Алатка 142714-1CSNPSFZ, 1/8 - 27NPS, NPSF Солидна Карбид Нишката Фабрика, 0.240Сечење Дијаметар 1/4месо

DEN 1596.00

Достапно е за нарачката

Тема Големина : 1/8" NPS, NPSF, Нишка на Теренот : 27 NPSF, Нишка Стил : NPSF.Сечење Дијаметар : 0.24 инчи, Сечење Должина : 0.625 инчи, Сечење Агол : Прав,Сечење на Ветер : Десната Рака.Број на флејта : 4, месо тело со Дијаметар : 0.25 инчи, Материјал Тип : Carbide Finish Видови : Ti Al N.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.