Пет ѕвездички Светска Класа Златен Медал Професионални Мажи висока Спин 2 Килограм 84.5% Месинг Rim Тежина Track & Field Разговарале. Поединечно Рачно Изработени Совршеност
Свеж

Пет ѕвездички Светска Класа Златен Медал Професионални Мажи висока Спин 2 Килограм 84.5% Месинг Rim Тежина Track

DEN 8400.00

Достапно е за нарачката

Пет ѕвездички светска класа златен медал професионални мажи аматерски колеџ висока спин 2 килограм 84.5% месинг rim тежина track & field разговарале.Поединечно рачно изработени совршеност.Повеќе плоча област од други разговарале.Нуди неверојатна контрола.Совршен за да се усоврши техниката и зголемување на растојанието.IAAF уверение.Ги исполнува сите спецификации.Докажано меѓународни медал победник.Најдобри продавачот во таа класа. 2 годишна гаранција.Пет ѕвездички светска класа златен медал професионални мажи и аматерски колеџ висока спин 2 килограм 84.5% месинг rim тежина track & field разговарале.Поединечно рачно изработени совршеност.IAAF уверение.Ги исполнува сите спецификации.Повеќе плоча област од други разговарале.Нуди неверојатна контрола.Совршен за да се усоврши техниката и зголемување на растојанието.Докажано медал победник.Најдобри продавачот во таа класа. 2 годишна гаранција.Бродови од.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.