Jacksing лична Карта Копир, Сигурен Мини Ниска Потрошувачка на Енергија Duplicator Две Копче Операција за Стабилна Заедница
Свеж

Jacksing лична Карта Копир, Сигурен Мини Ниска Потрошувачка на Енергија Duplicator Две Копче Операција за Стабилна

DEN 426.96

Достапно е за нарачката

Широко се користи во заедница, училиште, канцеларија и други контрола на пристап е потребно места.Мини-тип рачни мувла, ергономски карактеристики, лесно да се носат.Одлична програма алгоритам и коло дизајн намалување на потрошувачката на енергија и да го продолжат животниот век на батеријата (Батерија не е вклучена во пакетот).Усвојување на напредни чип, производ интеграција е повисока, повеќе стабилен и сигурен.Само "Читање" и "Пишување" две копчиња, лесно за ракување.Опис : Овој уред се користи за да копирате и дупликат на 125 Khz EM4100 лична Карта за backup на целта.Одлична програма алгоритам и коло дизајн се усвои.Можете да ги копирате сите ID(EM4100) Картички со овој RFID копир.Преносни големина, лесно да се носат.Карактеристики : 1. Мини-тип рачни мувла, ергономски карактеристики, лесно да се носат.2. Само "Читање" и "Пишување" две копчиња, лесно за ракување.3. Можете да ги копирате сите ID(EM4100) картички со овој RFID копир.4. Усвојување на напредни чип, производ интеграција е повисока, повеќе стабилен и сигурен.5. Одлична програма алгоритам и коло дизајн намалување на потрошувачката на енергија и да го продолжат животниот век на батеријата (Батерија не е вклучена во пакетот).6. Широко се користи во заедница, училиште, канцеларија и други контрола на пристап е потребно места.Спецификации : Фреквенција : 125 KHz Поддршка : EM4100 / EM410 XCopy Пати : >20,000 Times Battery Тип : 2 * AAA Батерија (Не се вклучени)Големина : Прибл. 11.5 * 7 * 3cm / 4.6 * 2.8 * 1.2 in Weight : Прибл. 162g Package Листа : 1 * RFID Копир Без Battery6 * Запишување Копче Ознаки 6 * Запишување Картички (EM4305) 1 * Корисникот Munual.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.