YTIG Дрвени Цвет Мирување клима уред Покрие клима уред Ограда Екран клима уред Кафез, Отворено Климатизација Маска, Louvered клима уред Покрие Цвет Мирување
Свеж

YTIG Дрвени Цвет Мирување клима уред Покрие клима уред Ограда Екран клима уред Кафез, Отворено Климатизација

DEN 8855.52

Достапно е за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Цвет Мирување клима уред Покрие:Завртки се фиксни, бојата на завртки е униформа, трајни и ' рѓа-доказ, подлабоко во шумата, и подобрување на цврстината на air-conditioning решетката.Цвет Мирување клима уред Покрие:на предната страна на air-conditioning рамка е опремен со ролетни да се заштити од надворешните машина и веднаш исчезнува топлина.Задебелена на дното за да се зголеми оптоварување и во голема мера се подобри стабилноста.По високи-температура carbonization третман, додавање на боја да се направи ограда боја на траен и убава, дрво жито е јасно, изработката е исклучителна, природна и убава.Надворешната рамка на air-conditioning рамка е наредени дијагонално надолу, која може ефикасно да се shield Директна сончева светлина за да го клима уредот, и да ја одржуваат вентилација на клима уред надвор од машина не е под влијание за да ја заштити услугата живот и сила.На врвот може да биде ставен со цвеќиња, бонсаи, совршен тераса или како дел од некоја надворешна декорација за да ги додадете на организацијата и двор стил.Спецификација на производот : Материјал : Кинески ела Боја : carbonized Тежина : 8kg Забелешка : Овој производ се мери со рака, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Потсетување : содржи само цвет стои, со исклучок на растенија ви Благодариме за посетата на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговориме на вашите прашања Рачно мерење на производ големина со грешка на 1-2 cm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.