Жичен Контролер за Xbox 360, USB PC Игра Контролер Gamepad Џојстик за Microsoft Xbox 360, PC Windows 7,8,10 (Црна)
Свеж

Жичен Контролер за Xbox 360, USB PC Игра Контролер Gamepad Џојстик за Microsoft Xbox 360, PC Windows 7,8,10

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Специјално Дизајнирани за Xbox 360 и PC - Овој Безжичен Контролер за Xbox 360 и Windows PC 10/8.1/8/7, одлична замена и, исто така, алтернатива за вашите оригинални xbox 360 жичен контролер.Лесен за Употреба, Plug and Play - Лесно да се инсталира и не бара софтвер.Со проширена 5.5 ft кабел за приклучоци во вашата конзола, можете да седнете и уживајте во вашата игра на удобно далечина.Двојниот Вибратор и Чувствителни Копчиња - Прецизни палецот стапови,две притисок-точка предизвикувачи, две на повратната информација со вибрации мотори и 8-начин насочен подлога ви помогне да остане во контрола.Напреден Дизајн - Прецизни палецот стапови, две притисок-точка предизвикувачи, и 8-начин насочен подлога ви помогне да остане во контрола.Нови лево и десно рамо копчињата се дизајнирани за леснотијата на користење.Повратната информација со вибрации ти дава возбудлив игри искуство.Прилагодлив на повратната информација со вибрации за подолго траење на батеријата.Најдобра Игра - 3 нивоа на Тркалаат Контрола - Full/Среден/Низок или Исклучување на уредот за да одговараат на вашите лични желби.Со проширена 5.5 ft кабел за приклучоци во вашата конзола, тоа ќе не боли вашите деца'eyes за часови на играње време.Oussirro е професионална производител на видео игри додатоци, особено контролори за видови на конзоли за играта.Оваа Xbox 360 Жичен Контролер е наменета за Microsoft Xbox 360 & Тенок, исто така компатибилен со Windows PC 10/8/7 систем.Ако сте во потрага за некои високо квалитетни додатоци, Oussirro е вашиот најдобар избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.