Super Smash Брос GameCube Адаптер за Wii U
Свеж

Super Smash Брос GameCube Адаптер за Wii U

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

На Nintendo Game Cube контролер, исто така, може да се користи во Super Smash Брос Тепачка за Wii.Во чест на тоа посветен лојалност кон класичен начин да се игра, Nintendo е воведување на адаптер кој ви овозможува до четири оригинални Nintendo Game Cube или Wave Bird контролери работат со Wii U. Играат разни игри на вашиот Wii U користејќи го вашиот класичен Game Cube контролер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.