Bqover 8x8inch Микрофибер Крпа за Чистење со Keychain,1 Buc Микрофибер Очила Случаи, Чистење & Складирање,Безбедни за Наочари,Леќа,Телефони,Таблети,Камери(Off-Бела
Свеж

Bqover 8x8inch Микрофибер Крпа за Чистење со Keychain,1 Buc Микрофибер Очила Случаи, Чистење & Складирање,Безбедни

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : дизајнот со клучните синџир ви овозможува да го поправи вашиот ткаенина за чистење на било време.Идеален начин да се реши проблемот на постојано губење на ткаенина за чистење и одржување вашиот деликатна екрани без нечистотија секогаш кога ви треба.МУФТИЈА-ФУНКЦИЈА : Со нашата мулти-пакет понуда, ќе имаат и двете 1 крпа wiper и повеќенаменски складирање алатки за вашите очила или други уреди.На торбичка може да се користи како keychain или мини-складирање торба за чување на мали објекти.Случајот е совршена, како ткаенина за чистење и носител на очила за сонце, паметни телефони, часовници, слушалки, накит и многу повеќе.МЕКА И ПРЕМИЈА На : велур е помек, подебели (220 GSM) и повеќе абсорбента од обично свилен леќа за фотографирање.На крпа со 8"x8" голема големина може ефективно да се користи на чувствителни површини за вашите Очила, Леќи, Телефони, Екрани.На торбичка со уникатна форма и едноставен дизајн се направени од високо квалитетна СТП кожа надвор и мазна, мека внатре.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : Доаѓа со мини торбичка и метален клип,може да биде прикачена на секаде.Едноставно се повлече од ткаенина за користење и притиснете назад во торбичка отпосле.Плус тоа е еднократно и лесно да се чисти, само ја отвори метал обрачот.Случаите со мека, удобно велур се лесен доволно за да се носат.УБАВ ПОДАРОК : Сет вклучува 1 микрофибер крпи(8"x8") заедно со 1 СТП торбичка(3.9"x3.9") и 1 микрофибер случаи(4"x7").Одличен за брзо и ефикасно да ги отстрани прашина, отпечатоци од прсти, масла, тастатурата imprints, smudges.Совршен подарок идеи за вашето семејство или пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.