Nikon AF-СТР DX NIKKOR 70-300мм f/4.5-6.3 G ЕД VR Леќа Напредни Пакет
Свеж

Nikon AF-СТР DX NIKKOR 70-300мм f/4.5-6.3 G ЕД VR Леќа Напредни Пакет

DEN 11998.80

Достапно е за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Nikon AF-СТР DX NIKKOR 70-300мм f/4.5-6.3 G ЕД VR Леќа.F-Планината Леќа/DX Формат. 105-450 мм (Еквивалентно 35mm).Отворот Опсег : f/4.5-6.3 да f/32. Еден Екстра-Ниска Дисперзија Елемент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.