Денот на вљубените Оркестарот Денот на Вљубените Присутни снежна топка Фенер Соба Дневна Соба Декорација,Божиќ Фенер Декорација,се Создаде Божиќ Атмосфера, Отвор?
Свеж

Денот на вљубените Оркестарот Денот на Вљубените Присутни снежна топка Фенер Соба Дневна Соба Декорација,Божиќ

DEN 587.76

Достапно е за нарачката

Ова е посебен украс што може да додадете прекрасна украс за вашиот одмор и домашна декорација.Овој луксузен ретро фенер ќе се подготвува со исклучителна украси на Божиќ санки стар човек и санки пингвин.Ќе се донесе атмосфера на животната средина.Тоа е премногу стара за да светне кристално да се тркалаат.Во секојдневниот живот, тоа е полн со Љубов, животот е како песна.Секој фестивал дома ќе пее благослов песни за нас, и производите исто така може да бидат зачувани.Содржината на песната вклучува : Jingle bells, тивка ноќ, ви посакуваме Среќен Божиќ, декорација на салата, среќен свет, првиот Ноел, слушајте!Пионер на ангел пее, о елка.Ретро декорација, прекрасна снежна топка фенери, исклучителен подарок пакување, убава Божиќ фенери.Светне на снежна топка фенер, кристално се врти во внатрешноста, сјајна.Додека на концертот е да се одигра во јамка, тоа е добро.Сепак, понекогаш и за практичноста на ставање на тоа на друго место, ние исто така може да се користат 3 АА батерии (не се вклучени) да се направи декоративни снег светилка работа, која лесно може да се користат, така што вие нема да имаат неволји.Божиќ снежни топки : се Се уште се загрижени за Божиќ подароци?Овој Божиќ фенер е подарок специјално дизајнирани за Божиќ. 8 музика песни : снегот глобуси игра Jingle Bells, Ви Посакуваме Среќен Божиќ, Silent Night, Дек Сали, Радост за Светот, Првиот Ноел, Hark!Хералдот Ангел Пее и Ох, Елка。Музика може да ви донесе среќа, но исто така и благослови.Убави подароци : еколошки, погоден за празник декорација подароци, нашите снежни топки фенери може да се користи како око-фаќање на декорации во вашиот дом, и исто така најдобар избор за подарок на вашите пријатели и семејство.Ха, ха, овој Божиќ снег светот е премногу примамливо.Како да се користи производот : 2 начина да користите USB кабел или со 3 АА батерии за работа, помош на вклучени USB кабел, можете да го користите без батерии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.