Lixada Божиќ Сцена Куќи Градење на Куќа со Топла Led Светло Батерија Управувана Божиќ Подарок Ornamnet
Свеж

Lixada Божиќ Сцена Куќи Градење на Куќа со Топла Led Светло Батерија Управувана Божиќ Подарок Ornamnet

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Направени од поли-смола на квалитетот на ПВЦ материјалите, издржлив и не ќе исчезнат.Топло led светло, се создаде пријатна Божиќ атмосфера.Батерија управувана, изградена во 3×LR41 ќелија.Парична казна насликани со убав детал.Божиќ сцена ornamnet може да се користи за дома кабинетите или соба декорација, и совршен како детски Божиќ подароци за семејството и пријателите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.