5 Пак ДОВЕДЕ Напојува Батерија Држи Допрете-за Допир Светилка Светлина за Плакари/магацински простори/Тавани/Бараките/Автомобил
Свеж

5 Пак ДОВЕДЕ Напојува Батерија Држи Допрете-за Допир Светилка Светлина за Плакари/магацински простори/Тавани/Бараките/Автомобил

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Супер-светли Led диоди понуда енергетски ефикасни осветлување и никогаш не треба замена.Батеријата-управувана стап-допрете светла, со лесен допрете-за вклучување/исклучување на технологија.Работи за до 100 часови 3 AAA батерии (не се вклучени).Сребро-тонови ABS пластика изградба; вклучува лепливи ленти за лесна инсталација.Секоја светлина мерки 3"круг X 1"високо - Ние offerd екстра 2 силна Double3 M двострано лента за крајна поддршка. 100% Сосема нов и висок квалитет на Стап Допир Светилка, бели LED светло животот на ЛЕР е 100 000 часа долго Лесно да се инсталирабез жици е потребно, само кора и се држи Моќта од страна на : 3 X 1.5 V AAA батерии (не се вклучени).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.