Супер Светло Cordless 6 LED Dimmable Допир Светлина Батеријата-Управувана Стап-на Светлината, Погоден за Производи за Домаќинството, Производи за Домаќинство
Свеж

Супер Светло Cordless 6 LED Dimmable Допир Светлина Батеријата-Управувана Стап-на Светлината, Погоден за Производи

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Со 6 Led диоди во секоја светлина, да обезбеди доволно светлина за да бидете сигурни дека никогаш не се сопнуваат во темница.Совршен за деца соба и Безбедно за деца допир во однос на ноќните светилки поврзан директно со сокетот.Рамки-помалку Дизајн со Окото-се грижат Проѕирен Лист Покрие, не повеќе заслепувачка светлина и се око-се грижат.Допре Сензорот Прекинувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ со еден допир и Stepless Dimmer светлината усогласувања со држење за секунди.Вклучени супер-силна силно лепливи двострано лента, само кора и се држи до било која површина.Без алатки, навртки, или ореви се потребни.Напојува со 4 PCS AAA батерии(не се вклучени).Повеќе Поголеми од обичните, но тенок профил, да даде повеќе светла за големи површини.Вие не може да се собори и да се најде она што го сакате во темница.Тие се рамни доволно за да се вклопи во мали простори и не се многу соба.Со 6 ДОВЕДЕ во секоја светлина, да обезбеди доволно светлина за да бидете сигурни дека никогаш не се сопнуваат во темница.Pefect за chidren соба и Безбедно за допир на деца во однос на ноќните светилки поврзан директно со сокетот.Рамки-помалку Дизајн со Окото-се грижат Проѕирен Лист Покрие, не повеќе заслепувачка светлина и се око-caring With Допре Сензорот Прекинувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ со еден допир и Stepless Dimmer светлината усогласувања со држење за секунди.Вклучени супер-силна силно лепливи двострано лента,само кора и се држи до било која површина.Без алатки, навртки или ореви се потребни.Напојува со 4 PCS AAA батерии(не се вклучени)Повеќе Поголеми од обичните ,но многу тенок профил,да даде повеќе светла за големи површини.вие не може да се собори и да се најде она што го сакате во темница.тие се рамни доволно за да се вклопи во мали простори и не заземаат многу простор.Опис : Главен Материјал : ABS Plastic Color : White Light Боја : Ладна white Brightness : 5-50 Lumens Waterproof : IP42 Power Извор : 1.2 WItem Големина : Прибл.(L*W*H)125*125*17mm Gross Тежина : Околу.150g Package Вклучува : 1pc 6 LED Dimmable Допир Light NOTE : Овој производ е во вид на снимање,различни компјутерски имаат различни монитор,бојата може да биде мала разлика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.